HWABG332KB
HWABG332KB Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 3300
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 613 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 3300, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 3300 pF.