HWD174BF Antenna Technologies Limited Company
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 174 MHZ HELICAL WOUND DIPOLE
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 160MHz ~ 180MHz
Gain: 3dBi
Termination: BNC Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Height (Max): 0.382" (9.70mm)
Frequency (Center/Band): 170MHz
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 174 MHZ HELICAL WOUND DIPOLE, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 160MHz ~ 180MHz, Gain: 3dBi, Termination: BNC Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Height (Max): 0.382" (9.70mm), Frequency (Center/Band): 170MHz, Part Status: Active.