HWDBG183MB
HWDBG183MB Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 18000
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 18 nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 18000, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 18 nF.