HWDBG273MB
HWDBG273MB Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 27000
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 27 nF
на замовлення 235 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 27000, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 27 nF.