HWGBG104KB
HWGBG104KB Quantic UTC
Виробник: Quantic UTC
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 10000
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance: 100 nF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Radial Leaded, 2000V, X7R, 10000, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Temperature Coefficient: X7R, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance: 100 nF.