HX-125-150-WT-J
HX-125-150-WT-J Brady Corporation
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.13" Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.13" Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm).