HX-375-150-WT-S
HX-375-150-WT-S Brady Corporation
B-7642.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.375 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.38" Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.19" ~ 0.32" (4.8mm ~ 8.1mm), Part Status: Active.