HX-500-150-WT-S
HX-500-150-WT-S Brady Corporation
B-7642.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.5" DIA X 1.5" W 1=250
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.5" DIA X 1.5" W 1=250, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 0.50" Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.45" (6.4mm ~ 11.4mm), Part Status: Active.