HX-750-150-YL
HX-750-150-YL Brady Corporation
B-7642.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: SLEEVE, 0.75 IN DIA X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.50" W x 1.25" H (38.1mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.70" (9.5mm ~ 17.8mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLEEVE, 0.75 IN DIA X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.50" W x 1.25" H (38.1mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.70" (9.5mm ~ 17.8mm).