HX-SCE-4.8-50-4
HX-SCE-4.8-50-4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-108&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
Packaging: Strip
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Irradiated, Self-Extinguishing, UV Stabilized
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.19" x 1.97" (4.8mm x 50.0mm)