HX-SCE-5K-2.4-50-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=TTDS-108&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Packaging: Strip
Color: White
Material: Polyolefin (PO), Halogen Free, Irradiated, Self-Extinguishing, UV Stabilized
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)