HX26-600T
HX26-600T ZHHXDZ
Виробник: ZHHXDZ
It=26A; Vdrm=600V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA26-600BRG; HX26-600T TO3P ZHHXDZ TR026bta26-600b ZHH
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 60 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
It=26A; Vdrm=600V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA26-600BRG; HX26-600T TO3P ZHHXDZ TR026bta26-600b ZHH, кількість в упаковці: 30 шт.