Продукція > ZHHXDZ > HX26-800-T
HX26-800-T
HX26-800-T ZHHXDZ
Виробник: ZHHXDZ
It=26A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA26-800BRG; HX26-800T TO3P ZHHXDZ TR026bta26-800b ZHH
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 60 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
It=26A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Odpowiednik: BTA26-800BRG; HX26-800T TO3P ZHHXDZ TR026bta26-800b ZHH, кількість в упаковці: 30 шт.