HX41-600T ZHHXDZ
Виробник: ZHHXDZ
60mA 50mA 800V 1 bidirectional thyristor TO-3P Thyristors (SCR)/Modules odpowiednik: BTA41-600BRG; HX41-600T TO3P ZHHXDZ TR040bta41-600b ZHH
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
60mA 50mA 800V 1 bidirectional thyristor TO-3P Thyristors (SCR)/Modules odpowiednik: BTA41-600BRG; HX41-600T TO3P ZHHXDZ TR040bta41-600b ZHH, кількість в упаковці: 30 шт.