HX41-800T ZHHXDZ
Виробник: ZHHXDZ
Triak; It=40A; Vdrm=800V; Igt=50mA; PODOBNY DO: BTA41-800B; HX41-800T TO-3P ZHHXDZ TR040bta41-800b ZHH
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Triak; It=40A; Vdrm=800V; Igt=50mA; PODOBNY DO: BTA41-800B; HX41-800T TO-3P ZHHXDZ TR040bta41-800b ZHH, кількість в упаковці: 30 шт.