HZ0603A182R-10
HZ0603A182R-10 Laird Performance Materials
hz0603a182r_10_datasheet-2946851.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Ferrite Beads 1800ohms 1.5ohms 50mA
на замовлення 17526 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.031" (0.80mm), Current Rating (Max): 50mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.8 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HZ0603A182R-10 HZ0603A182R-10 Виробник : Laird Technologies A7E551CC0765360D1FF5B763E412DF5729BBFF559CECB21B066BD6BA1E57D711.pdf Ferrite Beads 1800ohms 1.5ohms 50mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
HZ0603A182R-10 HZ0603A182R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hz0603a182r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max): 50mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.8 kOhms @ 100 MHz