HZ11C3RE-E
HZ11C3RE-E Renesas Electronics Corporation
RNCCS08552-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Packaging: Bulk
Tolerance: ±2.27%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 7.5 V
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 11V 500MW DO35, Packaging: Bulk, Tolerance: ±2.27%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 11 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 7.5 V.