HZ18-1JTA-E
HZ18-1JTA-E Renesas Electronics Corporation
RNCCS08552-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: DIODE ZENER 18V 1W DO35
Packaging: Bulk
Tolerance: ±6.39%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 13 V
на замовлення 495000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 1W DO35, Packaging: Bulk, Tolerance: ±6.39%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 12 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 13 V.