HZ33-1TD-E
HZ33-1TD-E Renesas Electronics Corporation
HITAD152-143.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: DIODE ZENER 33V 1W DO35
Packaging: Bulk
Tolerance: ±6.06%
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 18 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 25 V
на замовлення 8763 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 33V 1W DO35, Packaging: Bulk, Tolerance: ±6.06%, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 18 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 25 V.