HZ33-3LTD-E
HZ33-3LTD-E Renesas Electronics Corporation
RNCCS08552-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: DIODE ZENER 33V 400MW DO35
Tolerance: ±2.12%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V
Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms
Supplier Device Package: DO-35
Power - Max: 400 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 30 V
на замовлення 12500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 33V 400MW DO35, Tolerance: ±2.12%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AH, DO-35, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 33 V, Impedance (Max) (Zzt): 250 Ohms, Supplier Device Package: DO-35, Power - Max: 400 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 30 V.