Продукція > LENZE > I5DAE137F10V10000S
I5DAE137F10V10000S LENZE
Виробник: LENZE
Category: Three Phase Inverters
Description: Automation module: vector inverter; 0.37kW; 3x400VAC; 0÷10V; IN: 7
Type of automation module: vector inverter
Max motor power: 0.37kW
Inverter output voltage: 3 x 400V AC
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 340...528V AC
Input 1 properties: rotational speed setting with signal 0...10V, 4...20mA, 0...20mA
Voltage output: 0...10V
Electrical connection: screw terminals
Mounting: for DIN rail mounting; for wall mounting
The programming method: keypad; PC
Number of inputs: 7
Number of analog inputs: 2
Operating temperature: 0...55°C
Output frequency: 0...599Hz
Current rating: 1.3A