Продукція > LENZE > I5DAE175F10V10000S
I5DAE175F10V10000S
I5DAE175F10V10000S LENZE
Виробник: LENZE
Category: Three Phase Inverters
Description: Automation module: vector inverter; 0.75kW; 3x400VAC; 0÷10V; IN: 7
Manufacturer series: i550
Current rating: 2.4A
Operating temperature: 0...55°C