IA120104
IA120104 IPF ELECTRONIC
ipf_adb_IA120104_en.pdf
Виробник: IPF ELECTRONIC
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors
Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 2mm; 10÷30VDC; M12; 2m; IP67; 200mA
IP rating: IP67
Operating temperature: -25...70°C
Switch housing: M12
Range: 2mm
Overall length: 35mm
Thread length: 30mm
Max. operating current: 200mA
Lead length: 2m
Supply voltage: 10...30V DC
Switching frequency max: 800Hz
Output configuration: PNP / NO
Body material: nickel plated brass
Connection: cables
Kind of forehead: embedded
Type of sensor: inductive
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC Cylindrical Inductive Sensors, Description: Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 2mm; 10÷30VDC; M12; 2m; IP67; 200mA, IP rating: IP67, Operating temperature: -25...70°C, Switch housing: M12, Range: 2mm, Overall length: 35mm, Thread length: 30mm, Max. operating current: 200mA, Lead length: 2m, Supply voltage: 10...30V DC, Switching frequency max: 800Hz, Output configuration: PNP / NO, Body material: nickel plated brass, Connection: cables, Kind of forehead: embedded, Type of sensor: inductive.