Продукція > SENSATA-AIRPAX > IALNPK11-1REC4-53-200.
IALNPK11-1REC4-53-200. Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Виробник: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR,HYDMAG
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CSA, UL1077
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR,HYDMAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CSA, UL1077, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.