IB047-SMSMPF-12.0IN
IB047-SMSMPF-12.0IN Amphenol Times Microwave Systems
Amphenol_7-11-2022_IE-00272-XX_REV-A.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
RF Cable Assemblies SMA (m) to SMP (f) straight 12" Assembly
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMP 12", Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMP, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMP Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IB047-SMSMPF-12.0IN IB047-SMSMPF-12.0IN Виробник : Amphenol Times Microwave Systems IE-00272-XX.pdf Description: COAX CBL SMA TO SMP 12"
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMP
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMP Jack
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms