IB048E096T48N1-CB
IB048E096T48N1-CB Vicor Corporation
fo-ibc.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC
Packaging: Box
Voltage - Output: 9.6V
Voltage - Input: 38V ~ 55V
Current - Output: 48A
Frequency - Switching: 1MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: IB048E096T48N1
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
Power - Output: 500 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC, Packaging: Box, Voltage - Output: 9.6V, Voltage - Input: 38V ~ 55V, Current - Output: 48A, Frequency - Switching: 1MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: IB048E096T48N1, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated, Power - Output: 500 W.