IB1212S-W75R3
IB1212S-W75R3 Mornsun America, LLC
IB1212S-W75R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: DC-DC ISOLATED 0.75 W 11.4~12.6V
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 12.6V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 62mA
Voltage - Input (Min): 11.4V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 744 mW
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC-DC ISOLATED 0.75 W 11.4~12.6V, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 12.6V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 73%, Current - Output (Max): 62mA, Voltage - Input (Min): 11.4V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 744 mW, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.