IB141-SMSM-18.00I
IB141-SMSM-18.00I Amphenol Times Microwave Systems
Amphenol_5-8-2023_InstaBend® 141 Data Sheet - Rev 2023-03.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
RF Cable Assemblies SMA-male to SMA-male, 18.0"
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 18", Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 18.00" (457.20mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 27 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IB141-SMSM-18.00I IB141-SMSM-18.00I Виробник : Amphenol Times Microwave Systems instabend-141-datasheet-1.pdf Description: COAX CBL SMA TO SMA 18"
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 18.00" (457.20mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 27 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms