IB903FC-12
IB903FC-12 iBASE Technology
IB903_Datasheet.pdf
Виробник: iBASE Technology
Description: SBC 1.2GHZ 1 CORE 8GB/0GB RAM
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.000" x 5.800" (101.60mm x 147.32mm)
Speed: 1.2GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C