IB903FC-Q24
IB903FC-Q24 iBASE Technology
IB903_Datasheet.pdf
Виробник: iBASE Technology
Description: 3.5", AMD EMBEDDED G-SERIES QC S
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.000" x 5.800" (101.60mm x 147.32mm)
Speed: 2.4GHz
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C