Продукція > IBM > IBM25PPC750FL-GR0133T
IBM25PPC750FL-GR0133T
IBMMS00807-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 600MHZ 292CBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 292-BCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 600MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750FL
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V, 3.3V