Продукція > IBM > IBM25PPC750FX-GR0133T
IBM25PPC750FX-GR0133T
IBMMS00795-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU IBM25PPC750 600MHZ 292BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 292-BCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 600MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750FX
Voltage - I/O: 2.5V
Supplier Device Package: 292-CBGA (21x21)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис IBM25PPC750FX-GR0133T IBM
Description: IC MPU IBM25PPC750 600MHZ 292BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 292-BCBGA Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 600MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ), Core Processor: PowerPC 750FX, Voltage - I/O: 2.5V, Supplier Device Package: 292-CBGA (21x21), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.