Продукція > IBM > IBM25PPC750GXECB5H42T
IBM25PPC750GXECB5H42T
IBMMS00886-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 933MHZ 292CBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 933MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750GX
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V, 3.3V