Продукція > IBM > IBMPPC750L-GB433A2
IBMPPC750L-GB433A2
IBMPPC750L-GB433A2
IBMMS00576-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 433MHZ 360CBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 360-BCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 433MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750FL
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V, 3.3V