IBPS092-SMSM-12.0IN
IBPS092-SMSM-12.0IN Amphenol Times Microwave Systems
IE-00418-XX.pdf
Виробник: Amphenol Times Microwave Systems
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO SMA 12", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.