IC0603A681R-10 Laird-Signal Integrity Products
IC0603A681R-10.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED INDUCT 680NH 35MA 1.7 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції IC0603A681R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0603A681R-10 IC0603A681R-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf RF Inductors - SMD 680nH 1.7ohms 35mA
товару немає в наявності
IC0603A681R-10 IC0603A681R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf RF Inductors - SMD 680nH 1.7ohms 35mA