IC0805A681R-10 Laird-Signal Integrity Products
ic0805a681r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 680NH 150MA 800MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 800mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 105MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 150MA 800MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 800mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 105MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Інші пропозиції IC0805A681R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0805A681R-10 IC0805A681R-10 Виробник : Laird Performance Materials Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf RF Inductors - SMD 680nH 0.8ohms 150mA
товару немає в наявності
IC0805A681R-10 IC0805A681R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf RF Inductors - SMD 680nH 0.8ohms 150mA