IC0805A822R-10 Laird-Signal Integrity Products
EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 8.2UH 15MA 1.1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 4MHz
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 4 MHz
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 15MA 1.1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 4MHz, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 4 MHz, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції IC0805A822R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0805A822R-10 IC0805A822R-10 Виробник : Laird Performance Materials ic0805a822r_10_datasheet-2947044.pdf RF Inductors - SMD 8200nH 1.1ohms 15mA
товару немає в наявності
IC0805A822R-10 IC0805A822R-10 Виробник : Laird Technologies EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf RF Inductors - SMD 8200nH 1.1ohms 15mA