IC0805B102R-10
IC0805B102R-10 Laird Technologies
ic0805b102r-10-datasheet
Виробник: Laird Technologies
RF Inductors - SMD 1000nH 0.4ohms 50mA
на замовлення 2294 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 50MA 400 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 75MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції IC0805B102R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC0805B102R-10 IC0805B102R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products ic0805b102r-10-datasheet Description: FIXED IND 1UH 50MA 400 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 75MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 50 mA