IC1206A333R-10
IC1206A333R-10 Laird-Signal Integrity Products
ic1206a333r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.05 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Q @ Freq: 35 @ 400kHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 400 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 5 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 5MA 1.05 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max, Q @ Freq: 35 @ 400kHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 400 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 5 mA.
Інші пропозиції IC1206A333R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC1206A333R-10 IC1206A333R-10 Виробник : Laird Technologies ic1206a333r-10-datasheet RF Inductors - SMD 33000nH 1.05ohms 5mA