IC1206A472R-10 Laird-Signal Integrity Products
IC1206A472R-10.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FIXED INDUCT 4.7UH 50MA 900 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції IC1206A472R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC1206A472R-10 IC1206A472R-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf RF Inductors - SMD 4700nH 0.9ohms 50mA