IC1206B331R-10
IC1206B331R-10 Laird Technologies
Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf
Виробник: Laird Technologies
RF Inductors - SMD 330nH 0.5ohms 250mA
на замовлення 17923 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 250MA 500MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 145MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Інші пропозиції IC1206B331R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IC1206B331R-10 IC1206B331R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products ic1206b331r-10-datasheet.pdf Description: FIXED IND 330NH 250MA 500MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 145MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 250 mA