ICD-A-300-CAN2-12
ICD-A-300-CAN2-12 Isabellenhuette USA
ICD-Data-Sheet.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: CURRENT SENSOR - ISA-SCALE DC CO
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Accuracy: ±0.8%
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 5.5V ~ 26V
Sensor Type: Shunt
Linearity: ±0.1%
For Measuring: DC
Current - Supply (Max): 50mA
Current - Sensing: 300A
Grade: Automotive
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR - ISA-SCALE DC CO, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Accuracy: ±0.8%, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 5.5V ~ 26V, Sensor Type: Shunt, Linearity: ±0.1%, For Measuring: DC, Current - Supply (Max): 50mA, Current - Sensing: 300A, Grade: Automotive, Number of Channels: 1.