ICD-A-500-CAN1-12
ICD-A-500-CAN1-12 Isabellenhuette USA
ICD-Data-Sheet.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: CURRENT SENSOR SHUNT 500A
Mounting Type: Chassis Mount
Output: CAN Bus
Accuracy: ±0.8%
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 5.5V ~ 26V
Sensor Type: Shunt
Linearity: ±0.1%
For Measuring: DC
Current - Supply (Max): 50mA
Current - Sensing: 500A
Number of Channels: 1
Grade: Automotive
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CURRENT SENSOR SHUNT 500A, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: CAN Bus, Accuracy: ±0.8%, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 5.5V ~ 26V, Sensor Type: Shunt, Linearity: ±0.1%, For Measuring: DC, Current - Supply (Max): 50mA, Current - Sensing: 500A, Number of Channels: 1, Grade: Automotive.