ICKBGA35X35
ICKBGA35X35 FISCHER ELEKTRONIK
ICKBGA35X35.pdf
Виробник: FISCHER ELEKTRONIK
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; BGA; black; L: 35mm; W: 35mm; H: 6mm; 16.5K/W
Material: aluminium
Application: BGA
Colour: black
Type of heatsink: extruded
Height: 6mm
Length: 35mm
Width: 35mm
Thermal resistance: 16.5K/W
Material finishing: anodized
на замовлення 542 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FISCHER ELEKTRONIK - ICK BGA 35 X 35 - Kühlkörper, für Ball-Grid-Array, 17 °C/W, BGA, 35 mm, 6 mm, 35 mm, tariffCode: 76041090, rohsCompliant: YES, Außenhöhe - imperial: 0.24", hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 6mm, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 35mm, Wärmewiderstand: 17°C/W, Produktpalette: -, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: BGA, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminium, Außenlänge - metrisch: 35mm, Außenbreite - Zoll: 1.38", Außenlänge - imperial: 1.38", SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 147 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 73
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 4
ICK BGA 35 X 35 ICK BGA 35 X 35 Виробник : FISCHER ELEKTRONIK Description: FISCHER ELEKTRONIK - ICK BGA 35 X 35 - Kühlkörper, für Ball-Grid-Array, 17 °C/W, BGA, 35 mm, 6 mm, 35 mm
tariffCode: 76041090
rohsCompliant: YES
Außenhöhe - imperial: 0.24"
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 6mm
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 35mm
Wärmewiderstand: 17°C/W
Produktpalette: -
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: BGA
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminium
Außenlänge - metrisch: 35mm
Außenbreite - Zoll: 1.38"
Außenlänge - imperial: 1.38"
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 515 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ICKBGA35X35 Виробник : FISCHER ELEKTRONIK Радиатор штампованный; черный; L: 35мм; W: 35мм; H: 6мм; алюминий Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт