ICM12-120V1 Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: INT'L 12W POWER SUPPLY,WALL MOUN
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.28" H (58.9mm x 40.9mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CE, cUL, FCC, UL, VDE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INT'L 12W POWER SUPPLY,WALL MOUN, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.28" H (58.9mm x 40.9mm x 32.5mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CE, cUL, FCC, UL, VDE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 60950-1.