ICM12-180
ICM12-180 Tri-Mag, LLC
ICM12_Series.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 13W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.24" H (59.0mm x 40.9mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: cUL, FCC, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 700mA
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 13 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 482 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 13W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.24" H (59.0mm x 40.9mm x 31.5mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: cUL, FCC, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 700mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 13 W, Standard Number: 62368-1.