ICM12M-240 Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: INT'L 12W PS, WALL MOUNT, MEDICA
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.16" L x 1.81" W x 1.59" H (80.3mm x 46.0mm x 40.4mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 500mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 150mW
Power (Watts): 12 W
Standard Number: 60601-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INT'L 12W PS, WALL MOUNT, MEDICA, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.16" L x 1.81" W x 1.59" H (80.3mm x 46.0mm x 40.4mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 500mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 150mW, Power (Watts): 12 W, Standard Number: 60601-1.