ICM20-050UV1 Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: INT'L 20W WALL MOUNT,POWER, 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.28" H (58.9mm x 40.9mm x 32.5mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: USB A Receptacle
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: cUL, UL
Form: Wall Mount
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
Power (Watts): 15 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INT'L 20W WALL MOUNT,POWER, 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.32" L x 1.61" W x 1.28" H (58.9mm x 40.9mm x 32.5mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: USB A Receptacle, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: cUL, UL, Form: Wall Mount, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 62368-1.