ICM24-180
ICM24-180 Tri-Mag, LLC
ICM24-ICM30-Series-2022-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 23W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.84" L x 1.70" W x 1.20" H (72.1mm x 43.2mm x 30.5mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.3A
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 23 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 497 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 23W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.84" L x 1.70" W x 1.20" H (72.1mm x 43.2mm x 30.5mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: cUL, FCC, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.3A, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 23 W, Standard Number: 62368-1.